Студенти

Умови вступу для абітурієнтів
на напрям «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія»

(денна та заочна форми навчання)

У 2015 році для вступу на І курс денної та заочної форми навчання абітурієнти подають у Приймальну комісію Університету сертифікати ЗНО з:

української мови і літератури,

історії України,

іноземної мови.

Для зарахування  у 2015 році на ІІІ курс заочної форми навчання на основі диплому молодшого спеціаліста абітурієнти проходять фахове вступне випробування.

Детальніше - у розділі АБІТУРІЄНТАМ   http://lnu.edu.ua/index.php?q=applicants

Правила прийому до Львівського національного університету

імені Івана Франка у 2015 році - http://lnu.edu.ua/applicants/admission-2015/pravyla-2015.pdf

 

Студенти денної форми навчання

Набір 2014 р.

  1. Заплатинська Вікторія Олегівна
  2. Ковальська Соломія Володимирівна
  3. Корявова Анастатсія Олегівна
  4. Куньовська Олена Миколаївна
  5. Ракитянська Дар’я Віталіївна
  6. Скварок Марія Миколаївна
  7. Стецьків Мар’яна Михайлівна
  8. Тимон Ольга Миколаївна
  9. Цюцькома Ольга Володимирівна
  10. Якобишин Алла Петрівна

Набір 2013 р.

  1. Гарасимишин Ульяна Григорівна
  2. Дубенська Христина Миколаївна
  3. Дасюк Галина Іванівна
  4. Демцюх Захар Едуардович
  5. Денисова Каріна Євгеніївна
  6. Зубенко Марія Вікторівна
  7. Катеринюк Анна Романівна
  8. Крегель Сергій Іванович
  9. Лещишин Василина Іванівна
  10. Рибак Галина Володимирівна
  11. Садова Ксенія Василівна
  12. Стефанишин Людмила Василівна

Набір 2012 р.

  1. Болкун Маркіян Андрійович
  2. Ворожбит Уляна Вікторівна
  3. Заяць Михайло Григорович
  4. Ковальчук Євген Олегович
  5. Сушко Наталія Миколаївна
  6. Галаєв Ольга Вікторівна
  7. Іванець Наталія Олексіївна
  8. Прилуцька Софія Олегівна

Набір 2011 р.

  1. Андрусів Петрунеля Петрівна
  2. Беген Соломія Володарівна
  3. Бублик Ольга Іванівна
  4. Гордій Наталія Богданівна
  5. Дворянин Ірина Іванівна
  6. Кулешко Наталія Михайлівна
  7. Курило Оксана Євгенівна
  8. Медвідь Юлія Миколаївна
  9. Сенюк Олеся Богданівна
  10. Стефанишин Людмила Василівна
  11. Погорельчук Тетяна Олександрівна
  12. Тарасенко Антоніна Вікторівна
  13. Четверик Любов Федорівна

Набір 2010 р.

  1. Андрусів Ольга Ігорівна
  2. Барабаш Світлана Дмитрівна
  3. Бордун Віта Миколаївна
  4. Гуран Юлія Василівна
  5. Добей Анна Михайлівна
  6. Ковалюк Наталія Миколаївна
  7. Косів Ірина Ігорівна
  8. Кульматицький Іван-Олег Іванович
  9. Мастило Надія Володимирівна
  10. Мілян Христина Богданівна
  11. Олексів Марія Ігорівна
  12. Чубик Василь Васильович
  13. Шевчук Христина Василівна

Набір 2009 р.

  1. Біскуп Віталій Богданович
  2. Вовчанський Іван Іванович
  3. Заблоцька Мар’яна Ігорівна
  4. Іванюк Ірина Олександрівна
  5. Ільницька Тетяна Василівна
  6. Матвейко Ігор Ігорович
  7. Мельник Ганна Дмитрівна
  8. Семко Галина Богданівна
  9. Хома Петро Васильович
  10. Шолубка Віра Романівна
  11. Ярич Ірина Василівна

Набір 2008 р.

  1. Бучелюк Анастасія Олексіївна
  2. Жданюк Оксана Вікторівна
  3. Король Мар’яна Петрівна
  4. Могилюк Ірина Іванівна
  5. Носенко Ірина Віталіївна
  6. Партика Христина Володимирівна
  7. Семак Ганна Володимирівна
  8. Хрипко Ольга Богданівна
  9. Цястун Христина Василівна

Набір 2007 р.

  1. Балицька Ольга Петрівна
  2. Зінчук Іванна Іванівна
  3. Кадикало Марія Михайлівна
  4. Мухар Марія Романівна
  5. Свідрик Ірина Євгенівна
 

Студенти заочної форми навчання

Набір 2014 р.

  1. Бадівська Тетяна Богданівна
  2. Бондарєва Олена Володимирівна
  3. Вечернюк Тетяна Василівна
  4. Гевко Соломія Михайлівна
  5. Мішина Олександра Іванівна
  6. Пивовар Марина Юріївна
  7. Цап’як Галина Миколаїївна

Набір 2013 р.

  1. Абаєва Енеджан Якубовна
  2. Вакарюк Віра Петрівна
  3. Крамар Марія Сергіївна
  4. Крижановська Юлія Вікторівна
  5. Ремньов Владислав Валерійович
  6. Рижок Наталія Русланівна
  7. Середоха Ольга Юріївна
  8. Сполітак Олена Богданівна
  9. Шкатула Андрій Вікторович
  10. Євчук Олеся Русланівна

Набір 2012 р.

  1. Гарда Катерина Мирославівна
  2. Кочан Василь Ігорович
  3. Мусяло Софія Миколаївна
  4. Петришин Галина Богданівна
  5. Прокопчук Ірина Юріївна
  6. Сердаров Алламират Акмухаммедович
  7. Фіть Оксана Олександрівна
  8. Шевелюк Ольга Володимирівна

Набір 2011 р.

  1. Гіренко Богданна Богданівна
  2. Демчишин Марія Володимирівна
  3. Лелів Ірина Русланівна
  4. Нижник Марія Романівна
  5. Онищук Тетяна Миколаївна
  6. Пасечник Оксана Богданівна
  7. Полюк Наталія Володимирівна
  8. Поддубна Тетяна Дмитрівна
  9. Садловська Оксана Йосифівна

Набір 2010 р.

  1. Биба Лілія Михайлівна
  2. Введенська Анастасія Олегівна.
  3. Голинська Галина Володимирівна
  4. Довганчук Соломія Петрівна
  5. Пановик Галина Володимирівна
  6. Стасюк Анастасія Василівна
 
 

Набір на підставі диплому молодшого спеціаліста

Набір 2014 р.
(заочна форма навчання)

  1. Андрійовська Христина Ігорівна
  2. Бойчук Оксана Андріївна
  3. Веселівська Надія Степанівна
  4. Гринчишин Надія Романівна
  5. Гуменюк Галина Вікторівна
  6. Замківська Оксана Володимирівна
  7. Кобринська Наталія Русланівна
  8. Козак Богдан Іванович
  9. Стефура Ганна Ярославівна
  10. Шеванова Марта Володимирівна

Набір 2013 р.

  1. Богачик Адріана Олександрівна
  2. Війтович Лілія Тарасівна
  3. Волкова Людмила Володимирівна
  4. Волошин Надія Олегівна
  5. Галик Оксана Ігорівна
  6. Дацько Анастасія Ігорівна
  7. Дмишко Віра Іванівна
  8. Драбик Олена Стефанівна
  9. Клим Оксана Іванівна
  10. Куца Ольга Ігорівна
  11. Лисенко Наталія Володимирівна
  12. Роговська Марія Романівна
  13. Сідаш Ольга Павлівна
  14. Трухан Людмила Миколаївна
  15. Харітоник Оксана Іванівна
  16. Цимбаляк Ірина Сафронівна
  17. Щерба Мар'яна Романівна

Набір 2012 р.

  1. Бабінчук ірина Ігорівна
  2. Бжан Оксана Михайлівна
  3. Бобіна Галина Борисівна
  4. Бобяк Леся Львівна
  5. Вершигора Ніла Володимирівна
  6. Винор Оксана Станіславівна
  7. Зузанська Вікторія Олегівна
  8. Клебан Христина Іванівна
  9. Ланкевич Уляна Романівна
  10. Манчурак Оксана Вікторівна
  11. Мельник Наталія Романівна
  12. Микита Наталія Юріївна
  13. Патрон Марія Іванівна
  14. Пирожинська Мар'яна Миколаївна
  15. Прегон Христина Мирославівна
  16. Приндак Катерина Ярославівна
  17. Решетило Світлана Іванівна
  18. Самуляк Наталія Володимирівна
  19. Семко Віра Володимирівна
  20. Цуцуп Галина Василівна
  21. Шредько Оксана Степанівна

Набір 2011 р.

  1. Борщ Марія Василівна
  2. Галущак Руслана Степанівна
  3. Качур Олена Володимирівна
  4. Коломейко Леся Анатоліївна
  5. Ляхович Марія Михайлівна
  6. Мацелюх Оксана Степанівна
  7. Сайненко Леся Вікторівна
  8. Панциру Ганна Василівна
  9. Сосницька Галина Петрівна
  10. Толопко Марія Маркіянівна
  11. Толопко Софія Маркіянівна

Набір 2010 р.

  1. Баранова Наталія Степанівна
  2. Борик Світлана Михайлівна
  3. Бутинець Надія Василівна
  4. Задорожна Марія Василівна
  5. Корсак Олеся Романівна
  6. Костів Галина Михайлівна
  7. Лавринів Марія Григорівна
  8. Мельничук Ганна-Анастасія Богданівна
  9. Олексин Наталія Ігорівна
  10. Піцишин Олександра Львівна
  11. Рябоконь Надія Григорівна
  12. Сергєєва Мирослава Василівна
  13. Скобилка Михайло Васильович
  14. Чура Уляна Маріанівна
  15. Щерба Наталія Богданівна
  16. Яремчук Лариса Василівна
 
 

Випускники кафедри бібліотекознавства і бібліографії

Набір 2010 р.
(заочна форма навчання)

  1. Біскуп Віталій Богданович
  2. Вовчанський Іван Іванович
  3. Борик Світлана Михайлівна
  4. Бутинець Надія Василівна
  5. Вовчанський Іван Іванович
  6. Задорожна Марія Василівна
  7. Костів-Сидорець Галина Михайлівна
    (диплом бакалавра)
  8. Кочин Марія Григорівна
    (диплом бакалавра)
  9. Мельничук Ганна-Анастасія Богданівна
  10. Олексин Наталія Ігорівна
    (диплом бакалавра)
  11. Сергєєва Мирослава Василівна
  12. Скобилка Михайло Васильович
    (диплом бакалавра)
  13. Чура Уляна Маріанівна
  14. Щерба Наталія Богданівна
  15. Яремчук Лариса Василівна

Набір 2009 р.
(денна форма навчання)

  1. Заблоцька Мар’яна Ігорівна
  2. Ільницька Тетяна Василівна
  3. Легета Ганна Дмитрівна
  4. Лучків Віра Романівна
  5. Матвейко Ігор Ігорович
  6. Семко Галина Богданівна
  7. Хома Петро Васильович
  8. Ярич Ірина Василівна

Набір 2008 р.

  1. Бучелюк Анастасія Олексіївна
  2. Жданюк Оксана Вікторівна
  3. Данилів Мар’яна Петрівна
  4. Носенко Ірина Віталіївна
  5. Партика Христина Володимирівна
  6. Семак Ганна Володимирівна
  7. Хрипко Ольга Богданівна
  8. Цястун Христина Василівна

Набір 2007 р.

  1. Балицька Ольга Петрівна
  2. Батюк Мар'яна Володимирівна
  3. Бліхарська Наталія Ігорівна
  4. Завадович Роман Олександрович
  5. Зінчук Іванна Іванівна
  6. Кадикало Марія Михайлівна
  7. Мухар Марія Романівна
  8. Свідрик Ірина Євгеніївна
  9. Ферко Тетяна Вікторівна
  10. Харабара Марта Іванівна
  11. Щегель Наталія Петрівна

Набір 2006 р.

  1. Бурко Олена Віталіївна
  2. Дарчук Іванна Миколаївна
  3. Залевська Валентина Миколаївна
  4. Гарасимчук Юліана Юріївна
  5. Марійчин Тетяна Ігорівна
  6. Патер Оксана Віталіївна
  7. Ржеуський Антон Валентинович
  8. Рикмас Ольга Ігорівна

Набір 2005 р.

  1. Ілечко Ірина Володимирівна
  2. Корчинська Галина Андріївна
  3. Кук Ольга Петрівна
  4. Хемич Ірина Миронівна

Набір 2004 р.

  1. Горбань Ольга Валеріївна
  2. Горохова Світлана Олексіївна
  3. Журавчак Уляна Юріївна
  4. Звізло Лілія Мирославівна
  5. Оздьон Людмила Миколаївна
  6. Савчак Христина Несторівна
  7. Скворцов Артем Володимирович
    (диплом бакалавра)
  8. Юрчик Юлія Богданівна

Набір 2003 р.

  1. Гуцалюк Ірина Володимирівна
  2. Даниляк Любов Миколаївна
  3. Коновал Галина Ярославівна
  4. Куропась Катерина Несторівна
  5. Потічко Марія Романівна
  6. Сасин Галина Миколаївна
  7. Шевчук Марія Ярославівна
  8. Ящишин Оксана Ярославівна

Набір 2002 р.

  1. Городиська Оксана Миколаївна
  2. Захарко Марта Артемівна
  3. Козак Віталія Борисівна
  4. Карпин Іванна Василівна
  5. Кінаш Надія Степанівна
  6. Мисак Віта Євгенівна
  7. Капелян Ольга Федорівна

Набір 2001 р.

  1. Аксючиць Ірина Анатоліївна
  2. Басараб Наталія Петрівна
  3. Кольцун Марія Остапівна
  4. Парфенюк Оксана Олександрівна
  5. Сеник Іванна Степанівна
  6. Федечко Ірина Ярославівна
  7. Чирук Євангеліна Гордіївна
  8. Чумак Катерина Олександрівна

Набір 2000 р.

  1. Басай Ольга Василівна
  2. Грицай Оксана Йосипівна
  3. Грудень Тетяна Богданівна
  4. Ковальова Неля Володимирівна
  5. Комаринська Любов Юріївна
  6. Ліщак Ірина Богданівна
  7. Лотоцька Ольга Петрівна
  8. Папета Ірина Вікторівна

Набір 1999 р.

  1. Волошин Соломія Романівна
  2. Комарняк Олена Василівна
  3. Лалак Романа Степанівна
  4. Межва Леся Тадеївна
  5. Романець Мар’яна Петрівна
  6. Шуберт Оксана Іванівна